Vestel Beyaz Eşya Servisi Tekirdağ

Uygun fiyatlarla Tekirdağ Vestel Servisi olarak Tekirdağ ilçelerine Özel Vestel Beyaz Eşya Servisi tamir hizmeti vermekteyiz. Ekibimiz geniş yedek parça stokları ile cihazları genellikle yerinde fiyatlandırıp tamirini yapmaktadır. Geniş stoklarımızdan orijinal ve yan sanayi yedek parça satışımız bulunmaktadır. Orijinal yedek parçaların muadilleri olması durumda müşterilerimize fiyatlandırma konusunda seçenek sunmaktayız.

 

Vestel Beyaz Eşya Servis Ücreti

Sadece arıza tespiti veya fiyat vermek için gittiğimiz yerlerden herhangi bir işlem yapılmazsa 250 TL Vestel beyaz eşya servis ücreti alıyoruz. Yaptığımız tamir, bakım veya yer değişimi gibi hizmetlerde bu ücreti almıyoruz.

Günlük kullanımda en sıklık ile kullanılan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kurutma makinesi ya da  klima gibi cihazlarda vakit geçtikçe arıza gibi durumlarla karşılaşmak mümkün olabiliyor. Bu noktada ihtiyaç olan tek şey profesyonel bir beyaz eşya servis firmasına başvurmak olacaktır. Tekirdağ Vestel Teknik servisi olarak bu teknik hizmet altında verecek olduğumuz hizmetlerde profesyonelliği ve tecrübeyi bir arada tutuyoruz. Kaliteden herhangi bir taviz vermeksizin beyaz eşyalarınızı hızlı bir şekilde işleme tabii tutuyoruz. Uygun fiyata onarım – bakım ve tamir gibi işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Vestel Beyaz Eşya Servisi Fiyatları

Birçok markaya yedek parça satışımız bulunmakta ve yedek parçadaki uygun fiyat avantajımızı Özel Vestel Servisi olarak müşterilerimize yansıtmaktayız. Vestel beyaz eşya servisi olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, klima, kombi ve elektrikli süpürge bakım – onarım – ve arıza işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Cihazlarınızın en hızlı ve etkili şekilde arıza tespitini çalışanlarımız yapıyor. Size gerekli görülen bilgilendirmeler de yapılarak işlemlere geçiliyor. Sizlerin onayı alındıktan sonra onarım – tamir çalışmaları başlatılıyor. Sonrasında ise servis fişi, fatura ibraz ediliyor. Güvenli çalışmanın ardından artık beyaz eşyanızın verimliliği üst düzey oluyor ve gerçekleşecek yeni problemlerin uzun süreli bir şekilde önüne geçilmiş olunuyor. Almış olduğunuz kusursuz hizmet karşılığında cihazınızın değiştirilmiş olunan parçası garantili olacaktır ve bu garanti durumu bir servis firmasında olması gereken noktadır.

Günümüzde pek çok servis ile karşı karşıya kalmak mümkündür. Bunların birçoğu yalnızca maddi çıkar odaklı çalışma gösteriyor. Bu yüzden beyaz eşya servisi seçiminde bulunurken dikkatli ve temkinli davranmakta fayda olacaktır. 

Vestel beyaz eşya servisi olarak müşterilerimize güven aşılamaya ve müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Bu yüzden çalışma gösterecek olan elemanlarımızın eğitimli ve beyaz eşya yönünde detaylı bilgi birikimine sahip olmasına önem veriyoruz. Bakım ve onarım başta olmak üzere diğer arıza gibi durumlarda da doğru ve etkili bir şekilde çalışma göstererek problemlerin giderilmesini sağlayacak olan çalışanlarımız ile sizlere hizmetlerimizi hız kesmeden sunmaya devam ediyoruz. Vermekte olduğumuz hizmetlerimiz buzdolabı servisi, çamaşır makinesi servisi, bulaşık makinesi servisi, klima servisi ve kombi servisi şeklindedir. Alanında uzman olan ekiplerimizi sizlere yönlendiriyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Vestel Buzdolabı Servisi

Vestel Buzdolabı Tamir ve Bakım Hizmeti.

Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Vestel Çamaşır Makinası Tamir Ve Bakım Hizmeti.

Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Vestel Bulaşık Makinalarına Bakım Onarım Hizmetleri

Vestel Kurutma Makinesi Servisi

Vestel Kurutma Makinesi Bakım Onarım ve Yedek Parça Hizmetleri.