Tekirdağ Vestel Buzdolabı Servisi ile Nasıl İletişime Geçebilirsiniz ?

Tekirdağ Vestel Buzdolabı Servisi Tekirdağ çapında kurduğu telefon numaraları ile Pazartesi-Pazar 09:00-21:00 saat aralıklarında hizmetinizdedir. Donanımlı ve son teknolojik cihazlar ile Telefon numarasıyla sizin çağrılarınızı bekleyen ekibimiz sizi en kısa sürede cihazınızın konusu hakkında bilgilendirmek için varlar , eğer sizde buzdolabınız kapsamında teknik servis talep etmek isterseniz teknik destek bölümümüze ulaşabilir Telefon Numarasını arayarak cihazınız kapsamında dilediğiniz konularda yardım alabilirsiniz. Biz Tekirdağ Vestel Beyaz Eşya Servisleri olarak Telefonlarınızı Bekliyor Olacağız.

 

VESTEL BUZDOLABI SERVİS HİZMETLERİMİZ

Bu platformdan sunduğumuz servis hizmetlerini ve avantajlarını inceleyerek bilgi sahibi olabilir , dilerseniz servis talep edebilirsiniz.

Daimi Gelişim

Servisimiz kuruluşundan bu yana misyonları ve vizyonları doğrultusunda inovasyonlar ile daimi olarak gelişmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Tekirdağ Vestel Buzdolabı Servis Hizmetleri olarak kuruluşumuzdan bu yana "müşteri memnuniyetini" herşeyden önde tutarak servis hizmeti sunmaktayız.

1 Yıl Parça Garantisi

Servisimiz inovasyonlarla gelişerek profosyonel ekibi ile arızalı veya teknik desteğe ihtiyaç duyan cihazlarda değiştirdiği parçalara "1 yıl garanti" sunmaktadır.

Randevulu Servis

Zamanınız çok mu kısıtlı ? Ve kısıtlı zaman aralığında servis mi talep etmek istiyorsunuz ? Dilerseniz müsait olduğunuz saat aralıklarında servis talep edebilirsiniz.

SERVİS PRENSİPLERİMİZ | TEKİRDAĞ VESTEL BUZDOLABI SERVİSİ

1 Yıl Garantili Hizmet

Tekirdağ Vestel Buzdolabı Servisi Olarak Tüm Onardığımız Cihazlara Bünyemize 1 Yıl Garanti Seçeneği Sunmaktayız.

Randevulu Servis

Vestel Buzdolabı Servisi Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Dilediğiniz Zaman Aralıklarında Teknik Destek Sunmaktayız.

Vestel Buzdolabı Tamiri & Bakımı

Gelişmiş Telefon Numaramız İle Siz Değerli Müşterilerimize Arızalı Veya Teknik Desteğe İhtiyacı Olan Cihazlarınız İçin "Mesai saatlerimiz dahilinde" Teknik Destek Sağlamaktayız.

Servis Ağı Genişliği

Her Geçen Gün İstikrarlı Yükselişimizle Servis Ağımızı Genişletmekteyiz.

Uzman Kadro

Alanında Uzman Ekipler İle Tekirdağ'ın Tümüne Yerinde Servis İmkanı Sunmaktayız.

Uygun Fiyat Garantisi

Tekirdağ Vestel Buzdolabı Servisleri Olarak Teknik Çözümlerimizde Kalite Ve Uygun Fiyat Seçeneğini Tek Çatı Altında Buluşturmaktayız.

HAKKIMIZDA

Aşağıdaki makaleden servisimiz hakkında daha detaylı bilgi edinerek misyonlarımız ,vizyonlarımız , avantajlarımız, sunduğumuz hizmet seçenekleri, hizmet sağladığımız il ve ilçeler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Vestel Buzdolabı Servisimiz uzun yıllar önce Türkiye’de elektronikli ev aletlerinin (buzdolabı , çamaşır makinesi , bulaşık makinesi , klima) tamir bakım işlemlerini yapmak üzere uzun zaman önce özel servis statüsünde kurulmuştur. Kurulduğu ilk yıllarda belirli cihazlara hizmet sunan firmamız bugün bünyesinde yaklaşık birden çok cihazı onarabilmektedir. Yılların verdiği tecrübe ile gelişimini sürdüren ve vizyonları doğrultusunda müşteri memnuniyetini öne alarak hizmetlerini bugüne kadar getirebilmiştir. Bugün Tekirdağ Vestel Buzdolabı Servisi olarak siz değerli müşterilerimize 30 noktada 21 markada hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Uzman elemanları ile servis hizmetini her daim sunan ve Tekirdağ Geneli Telefon Numaramız olan ” 0282 263 22 96 ” nolu Telefon Numaramızı arayarak Pazartesi-Pazar 09:00-21:00 saat aralıklarında cihazınız kapsamında teknik destek sağlayabilir dilerseniz “Teknik Destek Departmanımız” aracılığı ile servis kaydı oluşturarak cihazınız için Tekirdağ Vestel Buzdolabı Servisini evinize veya işyerinize davet edebilirsiniz. Biz Tekirdağ Vestel Buzdolabı Servisi olarak siz değerli müşterilerimize Uygun Fiyat Kalitesi , Kaliteli Hizmet , vermekteyiz. Eğer sizde cihazınızda sorun olduğunu düşünüyor ve bir teknik destek talep etmek istiyorsanız ; Biz Tekirdağ Vestel Buzdolabı Servisleri olarak siz değerli müşterilerimizin telefonlarını bekliyor olacağız. “Mesai saatlerimiz dahilinde” Teknik Destek Tekirdağ Geneli Telefon Numarası Noktası : 0282 263 22 96